Najlepszy Produkt 2014 – Krem na dzień Floslek Kuracja Hialuronowa

Krem na dzień Floslek kuracja hialuronowaPrzeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF15 Anti-Aging Kuracja Hialuronowa Floslek  – zobacz  w sklepie – zajął pierwsze miejsce w kategorii „Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy” w badaniu konsumenckim „Najlepszy Produkt”, polskiej edycji organizowanego od 14 lat w Niemczech rankingu „Produkt des Jahres”.

Tytuł „Najlepszy Produkt” przyznano 144 nowościom w 48 kategoriach. Wśród nagrodzonych znalazły się produkty zarówno polskich, jak i międzynarodowych marek.

Badanie przeprowadził w listopadzie 2013 r. instytut badawczy GfK Polonia na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego.Celem badania było  wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych produktów wprowadzonych na polski rynek w okresie od 1 września 2012 r. do 1 września 2013 r. W rankingu zostało uwzględnionych łącznie ponad 300 wyrobów zgłoszonych przez producentów. Badanie przeprowadzono metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) z wykorzystaniem GfK Access Panelu – wywiady realizowane metodą on-line za pośrednictwem internetu – na łącznej reprezentatywnej (dla populacji między 18. a 65. rokiem życia) próbie 1100 respondentów.

Reklamy

Informacje o martiniqa

Kosmetyki i inne pachnące drobiazgi
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s